Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Jolantą Nawrot

19 października 2017, 19:00 - 21:00

Po wakacyjnej przerwie Slalom wraca na Pragę. Zapraszamy na spotkanie z Jolantą Nawrot – młodą autorką, laureatką Konkursu Poetyckiego im. Klemensa Janickiego (2015), którego pokłosiem jest jej debiutancki tomik „Płonące główki, stygnące stópki” (wydany przez WBPiCAK). Będą wiersze z tej książki, ale też nowe, z tomu przygotowywanego dopiero do druku. Będzie też zapewne rozmowa o współczesnej polskiej poezji, zwłaszcza że Jolanta Nawrot zajmuje się również krytyką literacką.

Rozmowę z poetką poprowadzi Anna Mochalska (także poetka i krytyczka).

Po spotkaniu, jak zawsze u nas, Turniej Jednego Wiersza z nagrodą od właścicieli Long Baru – nie zapomnijcie zabrać swoich wierszy.

Zapraszamy 19 października 2017 r., o godzinie 19.00. do Long Baru na ul. Wileńską 23.

Jolanta Nawrot – ur. w 1992 roku. Doktorantka w Instytucie Filologii Polskiej UAM. Laureatka Konkursu Poetyckiego im. Klemensa Janickiego (2015), którego pokłosiem jest jej debiutancki tomik Płonące główki, stygnące stópki. Otrzymała za niego wyróżnienie w XII Konkursie Literackim im. Artura Fryza „Złoty Środek Poezji” na najlepszy poetycki debiut książkowy roku. Publikowała w „Wakacie”, „Autografie”, „2Miesięczniku. Piśmie ludzi przełomowych” i w „EleWatorze”. Członek redakcji czasopisma literacko-kulturalnego „Pro Arte Online”. Mieszka w Gółkowie i w Poznaniu.

Szczegóły

Data:
19 października 2017
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Salon Literacki
Witryna internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce wydarzenia

Long Bar
Wileńska 23
Warszawa, Polska
+ Google Map
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/longBARwilenska/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz