Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton Poezji Przeróżnej na Ząbkowskiej

6 sierpnia 2016, 17:00 - 22:00

Slalom ma wakacyjną przerwę, ale my nie możemy żyć bez poezji. Zapraszamy na Maraton Poezji Przeróżnej – otwarte dla wszystkich święto poezji i słowa mówionego w Ogrodzie Ząbkowska.

W programie imprezy będzie miejsce na wiersze podane w sposób klasyczny i niekonwencjonalny, konkurs na wiersz o warszawskiej Pradze (z nagrodą finansową) i poetyckie after party, które poprowadzi najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika.

W trakcie wieczoru będą do kupienia książki poetyckie autorów obecnych na spotkaniu.

Maraton Poezji Przeróżnej

W programie:
1. Mini spotkania autorskie ze współczesnymi poetami z różnych środowisk. Goście: Jacek Dehnel. Weronika Lewandowska, Joanna Mueller-Liczner, Teresa Radziewicz, Szymon Żuchowski.

2. Turniej Jednego Wiersza o warszawskiej Pradze – otwarty dla wszystkich konkurs na wiersz własnego autorstwa z nagrodami finansowymi. Jury konkursu: Jacek Dehnel i Dorota Ryst. REGULAMIN

3. Otwarta scena poetycka, na której wystąpią m.in. Izabela Wageman i Marcin Kleinszmidt.

4. Poetry Dancing – zabawowy projekt dancingowy łączący w sobie piosenki do tańca z różnych epok i stylów. Piosenki niegłupie, piosenki kiczowate i dancingowe evergreeny – wszystko to w jedynej takiej tanecznej mieszance. Od Warsa i Fogga, przez lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te i współczesne znane i lubiane dźwięki porywające na parkiet. To będzie wyjątkowe after party, które poprowadzi DJ Wika i DJ Ściema (Paweł Łęczuk).

Imprezę poprowadzi poeta Paweł Łęczuk, który od wielu lat konsekwentnie organizuje życie literackie na warszawskiej Pradze.

Zaczynamy od godz. 17.00. otwartym mikrofonem i bawimy się poetycko do 22.00.
Zapraszamy do Ogrodu Ząbkowska, ul. Ząbkowska 9A

Organizator: Stowarzyszenie Salon Literacki
Współpraca: Ogród Ząbkowska
Impreza odbywa się w ramach cyklu OTWARTA ZĄBKOWSKA

Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji do 2022 roku.

Szczegóły

Data:
6 sierpnia 2016
Godzina:
17:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizatorzy

Salon Literacki
Otwarta Ząbkowska

Miejsce wydarzenia

Ogród Ząbkowska
Ząbkowska 9A
Warszawa, Polska
+ Google Map

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz